Yüksekokulumuzda, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Tütün ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Kurulu tarafından  "Tütün, Alkol ve Madde Bağımlılığı" konulu panel düzenlendi.
Öğrencilerimizin ve personelimizin katıldığı paneli  üniversitemiz Tütün ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Kurulundan  Arş.Gör. Dr. Yeşim AYAZÖZ ve Arş. Gör. Dr. Büşra BAKIRCI gerçekleştirdi.  Konuşmacılar, bağımlılık yapan maddelerin organlarımıza verdiği zararları ayrı ayrı sunularla ve örneklerle göstererek,  bağımlı olmaktan kurtulmak isteyenlerin takip edeceği aşamalardan bahsettiler. Ayrıca pasif içicilik hakkında konuşan  hocalarımız, basit olarak gördüğümüz sigaranın içildiği bir ortamda bulunmanın bile organlarımıza nasıl bir zarar  verdiğini fotoğrafla örneklediler. 
Yüksekokulumuz Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK panelin kapanış konuşmasını yaparak,  "Panele katılan öğrencilerimize, personelimize ve paneli gerçekleştiren hocalarımıza teşekkür ederim.  Zararlı maddelerin organlarımıza verdiği tahribat yavaşça ilerlediğinden son noktayı göremeyebiliyoruz ama  hocalarımızın sunumuyla bu görüntünün netleştiğini düşünüyorum." dedi.


HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Harran Üniversitesi,
Birecik Meslek Yüksekokulu
Karşıyaka Mah.
Prof.Dr. İbrahim Halil MUTLU Cad. 
Birecik / Şanlıurfa
Tlf:   (0 414) 318 32 29
Fax: (0 414) 318 32 28
E-posta:birecik@harran.edu.tr