Yüksekokulumuz yerleşkesi içerisinde 18.05.2017 Perşembe günü 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Mezuniyete başta Rektör Yrd. Prof. Dr. Ali SARIIŞIK, Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK olmak üzere, çok sayıda akademisyen ve öğrenci velileri iştirak ettiler.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Rektör Yrd. Prof. Dr. Ali SARIIŞIK, Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr.Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK ve 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı birincisi Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencisi Semra TAPŞIK’ın konuşmalarıyla devam etti.
    Programda dereceye giren; Yüksekokul  1.’si Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencisi  Semra Tapşık’a, Yüksekokul  2.’si Bilgisayar Programcılığı Programı öğrencisi Hüseyin Murat ÖZÜPERK’e ve Yüksekokul  3.’sü Bilgisayar Programcılığı Programı öğrencisi Emine ÇAPAR’a plaket ve mezuniyet belgeleri takdim edildi. Ayrıca bölüm bazında dereceye giren öğrencilerimize bölüm hocaları tarafından hediyeleri ve mezuniyet belgeleri verildi.
    Program devamında, yüksekokulumuz idaresinde uzun yıllar boyunca görev yapmış olan ve yüksekokul ve öğrenciler üzerinde büyük emeği olan kıymetli hocamız Öğr.Gör.M.Nedim AĞAÇKESEN’e, yüksekokul içinde ve dışında yaptığı katkılardan dolayı Öğr.Gör.Dr. Hasan ÇİFTÇİ’ye ve yüsekokulumuza çeşitli etkinliklerde aktif katılımı ve desteklerinden dolayı Dış Ticaret Programı öğrencilerinden Bekir POLAT’a plaketleri takdim edildi.
 Tören, keplerin havaya atılması ve canlı müzik etkinliğiyle sona erdi.
 
    Mezuniyet programının hazırlanmasında başta Müdür Yrd. Öğr.Gör.Ruknettin IŞIK ile görevli olan Öğr.Gör.Okan ÇOLAK, Öğr.Gör.Mehmet DEMİRDÖĞMEZ, Öğr.Gör.Fevzi YILDIZ, Öğr.Gör.Seyithan TURAN, Öğr.Gör. Serdal ARSLAN ve Öğr.Gör.Reşat ÇUBUKÇU hocalarımıza ve emeği geçen tüm personelimize teşekkür eder, öğrencilerimizin mezuniyetlerinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını dileriz.HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Harran Üniversitesi,
Birecik Meslek Yüksekokulu
Karşıyaka Mah.
Prof.Dr. İbrahim Halil MUTLU Cad. 
Birecik / Şanlıurfa
Tlf:   (0 414) 318 32 29
Fax: (0 414) 318 32 28
E-posta:birecik@harran.edu.tr