Kongre Düzenleme Kurulu Başkanlığını Yüksekokulumuz Müdür Yrd. Doç.Dr. Hasan ÇİFTÇİ'nin yaptığı, İKSAD ile birlikte düzenlenen ve Onursal Başkanlığını Üniversitemiz Rektörü Prof Dr. Mehmet Sabri ÇELİK’in yaptığı Uluslararası Katılımlı ve Hakemli farklı konu başlıklarından oluşan GAP Zirvesi Kongreleri 1-2 Kasım tarihlerinde üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Farklı ülkelerden yaklaşık 100 akademisyenin katıldığı bilimsel bir şölene dönüşen kongrede akademisyenler tarafından birçok yeni araştırmanın sunumu gerçekleştirildi. İki gün süren online kongrede, genç araştırmacılar yaptıkları çalışmaları sunarak deneyim kazanma, alanında söz sahibi akademisyenlerin çalışmalarını dinleme ve mesleki konuların tartışıldığı oturumlara katılma imkânı buldular.

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı ve Yüksekokulumuz Müdür Yrd. Doç. Dr. Hasan ÇİFTÇİ, başta Kongre Onursal başkanlığını yapan Üniversitemiz Rektörü Prof Dr. Mehmet Sabri ÇELİK’e, Onur Kurulu üyeleri Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat DEMİR ve Prof. Dr. Mehmet HANÇER ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah ÇELİK’e, düzenleme Kurulu üyelerine ayrıca kongreye büyük emek ve destek veren Yüksekokulumuz Müdürü ve Düzenleme Kurulu Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK’a teşekkürlerini iletti.

HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Harran Üniversitesi,
Birecik Meslek Yüksekokulu
Karşıyaka Mah.
Prof.Dr. İbrahim Halil MUTLU Cad. 
Birecik / Şanlıurfa
Tlf:   (0 414) 318 32 29
Fax: (0 414) 318 32 28
E-posta:birecik@harran.edu.tr