Harran Üniversitesi’ni yeni kazanan öğrencilerin üniversite ortamına daha iyi uyum sağlamaları, üniversite ve ilin olanaklarını tanımalarını amaçlayan oryantasyon programı başladı.

Covid-19 pandemisi nedeniyle Harran Üniversitesi’nin Youtube Kanalı üzerinde canlı yayın olarak yayınlanacak programlar, 14 Eylül ile 16 Eylül tarihleri arasında farklı saatlerde yapılacak.

 Oryantasyon sunumları; Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık-Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM), Genç Ofis, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Yabancı Diller Yüksekokulu, Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenecek.

Oryantasyon sunumları, 14 Eylül Pazartesi günü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek. Salı günü, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Genç Ofis Çarşamba günü ise Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Yabancı Diller Yüksekokulu, Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı tarafından canlı yayın olarak sunumlar gerçekleştirilecek.


HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Adres: Harran Üniversitesi,
Birecik Meslek Yüksekokulu
Karşıyaka Mah.
Prof.Dr. İbrahim Halil MUTLU Cad. 
Birecik / Şanlıurfa
Tlf:   (0 414) 318 32 29
Fax: (0 414) 318 32 28
E-posta:birecik@harran.edu.tr